IoT Platforma Fengoo

Platforma pro internet věcí (IoT) pro správu a řízení všech typů senzorů a měřidel

IoT Platforma Fengoo

Platforma pro internet věcí (IoT) pro správu a řízení všech typů senzorů a měřidel

brief

Cílem projektu bylo přinést na trh platformu, která jednoduchým způsobem dokáže integrovat, spravovat a řídit veškeré typy senzorů, měřidel a zařízení pro internet věcí. Platforma, která bude pro uživatele intuitivní, jednoduchá a nabídne širokou škálu možností připojení a integrací.

Co jsme dělali

Od samotného nápadu až po realizac :

Fengoo IoT platforma

Nabízí několik klíčových funkcí a vlastností

Mezi ně patří :

Integrace chytrých zařízení a senzorů

Platforma umožňuje uživatelům integrovat různé chytré zařízení a senzory,  které monitorují různé aspekty životního prostoru, jako je např. teplota, vlhkost, osvětlení, zvuk nebo pohyb.

Datová analýza a zpracování

Platforma analyzuje a zpracovává data ze senzorů a poskytuje uživatelům relevantní informace a doporučení pro optimalizaci.

Ovládání a automatizace

Uživatelé mají možnost ovládat a automatizovat svá chytrá zařízení na základě pravidel a nastavení. To může zahrnovat nastavení časovačů, scén nebo reakcí na konkrétní události.

Dashboard a vizualizace

Platforma poskytuje uživatelům přehledné rozhraní s dashboardem a vizualizacemi, které jim umožňuje sledovat stav jejich životního prostoru a efektivně spravovat nastavení a automatizace.

Bezpečnost a ochrana dat

Bezpečnost je jednou z hlavních oblastí, které věnujeme maximální pozornost. Platforma zajišťuje zabezpečenou komunikaci mezi senzory a čidly a dále zajišťuje ochranu dat samotných uživatelů.